2011. augusztus 22., hétfő

Felkelők lobogója leng Líbia prágai diplomáciai kirendeltségén

     Líbia prágai diplomáciai képviseletének épülete fölé hétfőn délben felhúzták a felkelők zászlaját. A diplomaták közölték, hogy ezentúl a líbiai felkelőket, az Átmeneti Nemzeti Tanácsot képviselik.


     A diplomácia képviselet nyilatkozatot adott ki, amelyben méltatta a Cseh Köztársaságnak a líbiai helyzettel kapcsolatos álláspontját. Núrí Gaví, Líbia prágai diplomáciai képviseletének ideiglenes ügyvezetője ugyanakkor sajnálatának adott hangot, hogy Prága még nem ismerte el hivatalosan a felkelők által létrehozott Átmeneti Nemzeti Tanácsot.


MTI

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése