2011. augusztus 24., szerda

Gázolaj folyt az útra Szombathelynél

     Gázolaj folyt az útra egy kamion leszakadt tartályából szerda délelőtt Szombathely határában a várost elkerülő úton, a forgalmat elterelik




     A műszaki meghibásodás a 86-os számú főút elkerülő útján lévő vasúti átjáró és a 86-87-es főút kereszteződése közötti útszakaszon történt, ahol egy kamion gázolajtartálya szakadt le és az üzemanyag egy része az úttestre folyt - írta közleményében Leibinger Eszter, a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
     A műszaki mentés idejére az útszakaszt teljes szélességében lezárták, a rendőrök a forgalmat Körmend irányából a Rumi út és a 86-os számú főút lámpás kereszteződésében, a Szombathely felől érkezőket pedig a körforgalomban Táplánszentkereszt felé terelik.



MTI

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése