2011. augusztus 22., hétfő

Gázolt a vonat Monor és Pilis között

     Monor és Pilis között egy személyvonat elgázolt egy embert, a Budapest-Szolnok-Debrecen és a Budapest-Cegléd-Szeged vasútvonalon átlagosan 20-25 perces késések várhatóak - közölte a MÁVINFORM az MTI-vel.




     A balesetet követő rendőrségi helyszínelés végéig – várhatóan 8 óráig – ezen a szakaszon csak egy vágányon közlekednek a vonatok.
     Jelentős, 40-50 perces késéssel közlekednek a vonatok a Székesfehérvár–Szombathely vonalon, mert Vép és Porpác között a Szombathelyről Hegyeshalomba tartó személyvonat egy vadat gázolt - közölte a vasúttársaság honlapján. A motorvonat megsérült, nem tudja folytatni az útját, ezért egy másik mozdonnyal bevontatják a vépi állomásra.
     Ezenkívül a porpáci vasútállomáson váltóhiba is nehezíti a közlekedést. A hiba elhárítását a MÁV munkatársai azonnal megkezdték.



MTI

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése