2011. augusztus 17., szerda

Hét kiló hasist foglaltak le a rendőrök Budapesten

     Hét kiló hasist foglaltak le Budapesten, a dílert őrizetbe vették - közölte a rendőrség kedden az MTI-vel.


    A rendőrök előzetes információgyűjtés után jutottak el egy 40 éves férfihez, akit hétfő este a Karolina út és a Hamzsabégi út kereszteződésében fogtak el, amikor egy másik férfinek 300 gramm hasisgyantát adott át.
    A díler autójának hátsó ülése alól további 6,7 kilónyi hasisgyantagyanús anyag is előkerült. A férfit őrizetbe vették és kábítószerrel való visszaélés miatt eljárást indítottak ellene.





MTI

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése