Győr közelében két baleset is történt az autópályán.
Több kilométeres torlódás alakult ki az M1 autópályán Győrnél, az Ausztria felé vezető oldalon tegnap délután, mivel két baleset is történt.
A 112-es kilométernél öt autó és egy teherkocsi, hat kilométerrel nyugatabbra pedig hét autó ütközött össze a Hegyeshalom felé vezető oldalon.
Forrás: MTI
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése