2011. augusztus 16., kedd

Karambolok az M1-esen

     Győr közelében két baleset is történt az autópályán.



     Több kilométeres torlódás alakult ki az M1 autópályán Győrnél, az Ausztria felé vezető oldalon tegnap délután, mivel két baleset is történt.
    A 112-es kilométernél öt autó és egy teherkocsi, hat kilométerrel nyugatabbra pedig hét autó ütközött össze a Hegyeshalom felé vezető oldalon.

Forrás: MTI


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése