2011. augusztus 22., hétfő

Kokaincsempészt fogtak el a rendőrök Budapesten

     Kokaincsempészt fogtak el a Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) rendőrei Budapesten, a férfi a gyomrában akart 56 darab kokainkapszulát az országba hozni.




     Az NNI hétfői, MTI-hez eljuttatott közleménye szerint a férfi Argentínából akarta a drogot az országba csempészni, a rendőrök előzetes adatgyűjtés után fogták el augusztus 15-én Budapesten.
     A jelenlegi adatok szerint a csempészettel két, Magyarországon élő nigériai állampolgár bízta meg, ők biztosították az utazáshoz szükséges anyagi eszközöket, illetve a csempészetért járó összeget. A három gyanúsítottat a bíróság előzetes letartóztatásba helyezte.
     A férfi gyomrából előkerült kokain piaci értéke az NNI közlése szerint 8,5 millió forint.



MTI

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése