2011. augusztus 23., kedd
A miniszterelnökség futsalcsapatából létrejött klub az NB II-ben indul
A miniszterelnökség futsalcsapatából megalakult Dunakeszi Kinizsi Futsal Klub néhány ismert válogatott játékossal kiegészülve benevez az NB II-es bajnokságba.
A többek között Szijjártó Péterrel, a miniszterelnök szóvivőjével felálló csapatba az előző kiírásban bronzérmes Ferencvárostól érkeztek játékosos, így Horváth Ferenc 32-szeres válogatott csatár, továbbá három futsalválogatott játékos, Tóth Gyula, Temesi Norbert és Bita László - tájékoztatta a klub az MTI-t.
Fehér Zsolt, aki nyár közepéig a Ferencváros vezetőedzője volt, játékos-edzőként szintén csatlakozott a gárdához.
MTI
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése