2011. augusztus 23., kedd

A miniszterelnökség futsalcsapatából létrejött klub az NB II-ben indul


     A miniszterelnökség futsalcsapatából megalakult Dunakeszi Kinizsi Futsal Klub néhány ismert válogatott játékossal kiegészülve benevez az NB II-es bajnokságba.


     A többek között Szijjártó Péterrel, a miniszterelnök szóvivőjével felálló csapatba az előző kiírásban bronzérmes Ferencvárostól érkeztek játékosos, így Horváth Ferenc 32-szeres válogatott csatár, továbbá három futsalválogatott játékos, Tóth Gyula, Temesi Norbert és Bita László - tájékoztatta a klub az MTI-t.
     Fehér Zsolt, aki nyár közepéig a Ferencváros vezetőedzője volt, játékos-edzőként szintén csatlakozott a gárdához.


MTI

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése