2011. szeptember 7., szerda

Késnek a vonatok a székesfehérvári vonalon


     Átlagosan 10-15 percet késésnek a vonatok a Budapest–Székesfehérvár vasútvonalon, mert Tárnok állomáson egy tehergépkocsi tolatás közben az arra közlekedő gyorsvonat mozdonyának hajtott.


    A közlemény szerint a balesetben nem sérült meg senki, de a mozdony oldala kis mértékben megrongálódott. A közlekedést nehezíti, hogy az állomás átépítése miatt csak két vágányon közlekedhetnek a vonatok. A rendőrségi helyszínelés végéig azonban csak egy vágány használható, emiatt  - várhatóan 18 óráig - átlagosan 10-15 percet is késhetnek a vonatok ezen a vasútvonalon.

MTI

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése