2011. szeptember 1., csütörtök

Lezuhant egy siklóernyős Csolnoknál


     Lezuhant egy siklóernyős a Komárom-Esztergom megyei Csolnok mellett, a Mókushegy közelében csütörtökön, a férfi a baleset következtében súlyos sérüléseket szenvedett.


     A férfi egyik lába eltörött és gerincsérülések gyanúja merült fel. A siklóernyőst mentőhelikopter szállította a tatabányai Szent-Borbála Kórházba.

MTI

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése