Az MSZP szóvivője szerint az emberek hozzáértő kormányzást és nem újabb, több százmillió forintos "látszatkonzultációkat" várnak a kabinettől.
Az MSZP-s politikus felidézte, hogy Orbán Viktor 2010 április 12-én, egy nappal azután, hogy pártja megnyerte az országgyűlési választások első fordulóját, azt ígérte, hogy kormányon két hét alatt rendet tesznek az ország olyan pontjain, amelyek "ma még reménytelennek tűnnek". A szocialista párt azt javasolja a Fidesz-KDNP-nek, "kérdezzék meg maguktól, hogy eltelt-e már az a két hét" - fogalmazott Török Zsolt.
MTI
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése