Négy férfi bántalmazott két rendőrt a Pest megyei Érden - közölte a privatkopo.hu bűnügyi portál csütörtökön.
A Pest Megyei Rendőr-főkapitányságon (PMRFK) megerősítették a honlap értesüléseit, és péntek reggelre ígértek bővebb tájékoztatást.
A négy támadót az értesülések szerint őrizetbe vették.
MTI
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése