2011. október 13., csütörtök

Megtámadtak két rendőrt Érden


     Négy férfi bántalmazott két rendőrt a Pest megyei Érden - közölte a privatkopo.hu bűnügyi portál csütörtökön.

    A honlap információi szerint a rendőröket Érd belterületén még szerda este bántalmazták, amikor egy autó utasait akarták ellenőrizni.
    A Pest Megyei Rendőr-főkapitányságon (PMRFK) megerősítették a honlap értesüléseit, és péntek reggelre ígértek bővebb tájékoztatást.
    A négy támadót az értesülések szerint őrizetbe vették.

MTI

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése