2011. október 13., csütörtök

Öten meghaltak egy balesetben a 21-es főúton


     Öt emberéletet követelő baleset történt a 21-es főúton csütörtök reggel negyed nyolckor Vizslás-Újlak és Bátonyterenye között.

      Az eddigi adatok szerint egy mikrobusz és egy menetrend szerint közlekedő autóbuszjárat ütközött. Öt ember a helyszínen életét vesztette, hatan megsérültek.  
     A balesetben három személy súlyosan, hárman pedig könnyebben megsérült, őket a salgótarjáni Szent Lázár kórházba szállították. A mentésben két helikopter, és öt mentőautó vett részt.
     A magyar rendszámú Ford Transit kisbusz Salgótarjánból szállított munkásokat, amikor a baleset történt. Az öt halálos áldozat mindegyike a kisbuszban utazott.
     A helyszíni szemle teljes útlezárás mellett folyik, a forgalmat a 21-es úttal párhuzamos futó szervizútra terelik a rendőrök.

MTI

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése