2011. október 11., kedd

Szlovákiából menekülő rablókat fogtak el Rétságon


       Rétsági rendőrök fogták el egy szlovákiai rablás négy elkövetőjét, akik Korponáról menekültek a Nógrád megyei városba.

    A rablásról és arról, hogy az elkövetők autóval Magyarország területére menekültek, a besztercebányai rendőrhatóság tett bejelentést hétfőn a határ mentén működő közös kapcsolattartási szolgálati helyen.
    A kiadott körözvény alapján a rétsági járőrök ismerték fel és ellenőrizték a járművet és az utasait - tette hozzá.
    A négy külföldi állampolgárt, három férfit és egy nőt az európai elfogatóparancs alapján éjszaka őrizetbe vették, és a kiadatási eljárás lefolytatására a Fővárosi Bíróságra szállították.

MTI

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése