Rétsági rendőrök fogták el egy szlovákiai rablás négy elkövetőjét, akik Korponáról menekültek a Nógrád megyei városba.
A kiadott körözvény alapján a rétsági járőrök ismerték fel és ellenőrizték a járművet és az utasait - tette hozzá.
A négy külföldi állampolgárt, három férfit és egy nőt az európai elfogatóparancs alapján éjszaka őrizetbe vették, és a kiadatási eljárás lefolytatására a Fővárosi Bíróságra szállították.
MTI
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése