2011. október 12., szerda

Teherautók karamboloztak az M15-ösön


       Hajnalban két órára lezárták az M15-ös gyorsforgalmi utat, mert összeütközött két teherjármű.


      Egy szerb teherautót ért utol egy román kamion. A sofőr - hogy tompítsa az ütközés erejét - félrerántotta a kormányt, és az árokba hajtott. Váltótársát a mentők súlyos sérülésekkel szállították kórházba - tudatta a katasztrófavédelem.
      A hajnali negyed öt körül történt ütközés miatt két órán át volt útzár ezen a szakaszon.

MTI

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése