2011. augusztus 11., csütörtök

Élve elásott emberek holttestére bukkantak Csepelen

     Több holttestre bukkantak a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozói Csepelen, a Szabadkikötő út közelében. Bartha László szóvivő hivatalosan csak annyit közölt, hogy a rendőrség több emberi maradványra bukkant, szakértői vizsgálatok nélkül azonban az áldozatok számát nem lehet megállapítani. Információink szerint egy brutális szerb zsaroló élve eltemetett áldozatait találták meg.


     Egyes hírforrások szerint egy régi maffia-leszámoláshoz köthető illegális temető került elő.  Más források ugyanakkor arról tájékoztatták lapunkat, hogy egy szerb uzsorás-zsaroló áll a brutális bűntény hátterében, aki már a rendőrség vendégszeretetét élvezi. Védelmi pénzt követelt vállalkozóktól, s aki nem fizetett, azt Csepelre vitte az „eperföldre”, és nyakig beásta a földbe, hogy gondolkodjon.
     Többen nem élték meg a szerb által biztosított gondolkodási idő végét, őket később földdel terítette be. Utolsó „áldozatát” azonban állítólag hevenyészve ásták el, ezért sikerült kikapaszkodni a gödörből és értesíteni a rendőrséget.

Forrás: MTI, Népszabadság

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése