2011. augusztus 11., csütörtök

A pályán kezdték verni a bírót, aki a kerítésen át menekült


   
Argentínában az egyik játékvezető népszerűsége zuhant nagyot pár pillanat alatt, sprintelhetett egy jót.

     A végén aztán a csapattársak is beszálltak, így a bírónak szaporáznia kellett a lépteit, majd a pályát körülvevő kerítésen kellett átvetnie magát a biztonság reményében.
     Az eset az argentin ötödosztályban történt, a Union San Guillermo és az Atletico Tostado csapott össze egymással. A mérkőzés játékvezetője egy ízben megállította a játékot, majd a szerinte vétkes játékosnak sárga lapot akart adni, ő azonban a sípmesterre támadt.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése