2011. augusztus 12., péntek

Fiatalok tűntek el a Dunában a Hajógyári-szigetnél


      Jegy nélkül akartak bejutni a Sziget Fesztiválra a bokros folyópart mentén. Egyiküket látták a folyóba esni.

     Eltűnt fiatalokat kerestek hajókkal csütörtökről péntekre virradó éjszaka a Duna budai oldalán a Hajógyári-szigetnél.
     Korábban három fiatal a Sziget Fesztivál bejáratánál, az úgynevezett "K hídnál" jegy nélkül próbált bejutni a rendezvényre, majd a bokros folyópart területén eltűntek.
Szemtanúk szerint legalább egy fő a Dunába zuhant. Az eltűnteket a Hajógyári-sziget és az óbudai part oldala mentén, valamint a folyóban is keresik.

Forrás: MTI

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése