2011. augusztus 22., hétfő

Kamionbaleset miatt óriási torlódás az M5-ös autópályán Kecskemét mellett

     Összeütközött két kamion az M5-ös autópályán Budapest felé vezető oldalán Kecskemét határában hétfő reggel, az egyik kamion sóderszállítmánya az útra került, ezért óriási torlódás alakult ki - közölte a rendőrség az MTI-vel




     Az autópályát egy időre teljesen lezárták, majd egy sávon megindult a forgalom - mondta a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.
     Nyíkos Tamás hozzátette: a balesetben személyi sérülés nem történt.



MTI

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése