Hajrájához ért a miskolci villamosprojekt ezen szakasza, egyetlen hetük van a kivitelezőknek a munka befejezéséhez, iskolakezdésre ugyanis újraindítanák a villamosközlekedést - írta hétfői számában az Észak-Magyarország
A miskolci Diósgyőri Gimnáziumig jár majd az 1-es villamos, a 2-es pedig végig a megszokott útvonalon, a Vasgyárig. Korábban a Malomszög utcától Diósgyőrig közlekedtek villamospótlók, szeptembertől azonban csak a középiskola környékén kialakított ideiglenes végállomástól a diósgyőri végállomásig lesz szükség villamospótlásra.
Az említett szakaszon villamospótló autóbusszal lehet majd eljutni a diósgyőri városrészig, illetve tovább, Berekaljáig - olvasható a napilapban.
MTI
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése