A miskolci Tiszai pályaudvar és a Diósgyőri Gimnázium közötti teljes villamospálya-szakaszt szerda éjféltől áram alá helyezik, az áram alá helyezés a 600 voltos egyenáramú részeket - földkábel, légkábel, felsővezeték, nyomvonalon lévő kapcsolószekrények.
Korábban azt is közölték, hajrájába ért Zöld Nyíl elnevezésű miskolci villamosprojekt ezen szakasza, egyetlen hetük van a kivitelezőknek a munka befejezéséhez, iskolakezdésre ugyanis a tervek szerint újraindítják a villamosközlekedést az 1-es vonalán a Diósgyőri Gimnáziumig, és a 2-es villamos teljes szakaszán.
MTI
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése