2011. augusztus 23., kedd

Négyes karambol Bordánynál, egy sérült

     Egy ember megsérült, amikor kedden reggel négy autó ütközött össze Borány határában, a Szeged és Kiskunhalas közötti úton




     Egy Bordány felé tartó személyautó balra kanyarodott egy bekötőútra. A mögött haladó mikrobusz lassított, az azt követő másik kisbusz vezetője viszont már későn fékezett, hátulról nekiütközött az előtte haladó járműnek és áttolta a menetirány szerinti bal oldalra - közölte Jászai Linda, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
     A mikrobusszal összeütközött két szemből érkező jármű. Az egyik, egy gépkocsi az árokba csúszott, míg a másik, egy kisteherautó egy fának ütközött - tapasztalta a helyszínen az MTI tudósítója.
     A balesetben egy ember sérült meg - az elsődleges adatok szerint súlyosan -, őt mentő szállította a szegedi traumatológiai klinikára.



MTI

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése