2011. augusztus 23., kedd

Rendőrökre támadtak Bagaméron

      Megtámadta az intézkedő rendőröket egy héttagú csoport a Hajdú-Bihar megyei Bagaméron, az egyik járőrt fejszével megsebesítették.




      A rendőrök előző este csendháborítás miatt mentek ki egy családi házhoz, ahol különböző szúró-vágó eszközökkel dobálták meg a járőröket. Az egyik támadó ezután fejszével támadt a rendőrökre, akik közül az egyik lapockáján nyolc napon belül gyógyuló sérülést szenvedett. A hét embert később a készenléti rendőrség segítségével fogták el és állították elő.  
     A gyanúsítottak ellen a Debreceni Nyomozó Ügyészség felfegyverkezve elkövetett hivatalos személy elleni erőszak elkövetése miatt indított büntetőeljárást.

MTI

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése