Elütöttek egy kerékpározó nőt vasárnap reggel, a mentők kiérkezése előtt meghalt; a baleset okozója elhagyta a helyszínt.
A középkorú, láthatósági mellényt viselő nő sérülései, valamint a kerékpáron látható nyomok alapján a rendőrség közlekedési baleset okozása és segítségnyújtás elmulasztása miatt kezdte meg a helyszíni szemlét. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták, a cserbenhagyót nagy erőkkel keresik.
MTI
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése