2011. szeptember 18., vasárnap

Két ember halt meg egy balesetben Szerencs közelében


     Két ember halt meg egy közlekedési balesetben, amely vasárnap kora reggel történt a 37-es számú főúton, Szerencs közelében, a taktaharkányi elágazás térségében.



    Egy kistehergépkocsi és egy teherautó ütközött össze, mindkét jármű vezetője a helyszínen életét vesztette.
    A baleset nyílegyenes útszakaszon, jó látási körülmények között történt. A környéken forgalom sem volt, így nincs tanúja a karambolnak.
    Az első megállapítás szerint a kisteherautó Miskolc irányából haladt Szerencs felé, amikor eddig tisztázatlan okokból áttért a szemközti sávba, és fékezés nélkül, frontálisan ütközött össze a szemből érkező teherautóval.
    Mindkét autóban csak a vezetők ültek. A kisteherautó vezetője a feltételezés szerint egy 28 éves férfi, a másik járműben egy 35 éves férfi ült.
    A helyszínelés tart, teljes útzár van érvényben. Mindkét irányból Taktaharkány felé terelik a forgalmat, előreláthatólag 10-11 óráig.

MTI

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése