2011. szeptember 5., hétfő

Halálos buszbaleset a 21-es főúton


Az egyik utas, egy 43 éves férfi halt meg abban a buszbalesetben, amely a 21-es főúton történt hétfőn Nógrád megyében, amikor árokba borult a Salgótarjánból Budapestre tartó menetrend szerinti járat.


    A helyszínről 30 sérültet szállítottak kórházba, közülük négyen súlyos sérüléseket szenvedtek.
    A salgótarjáni kórházba 17 embert vittek be a mentők, egyikük életveszélyes koponyasérülést szenvedett, őt egy budapesti kórházba kell továbbküldeniük.
    Ketten súlyosan sérültek, egyikük combcsont- és lábszártörést, másikuk agyrázkódást szenvedett.
    További 14 utast végtagsérülésekkel kezelnek, és egyelőre megfigyelésre benn tartják őket a kórházban.
    A Salgótarjánból Budapestre tartó autóbusz vaddal ütközött reggel a 21-es főúton Szurdokpüspöki és Jobbágyi között, a busz az ütközés következtében árokba hajtott és felborult.

MTI

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése