Az egyik utas, egy 43 éves férfi halt meg abban a buszbalesetben, amely a 21-es főúton történt hétfőn Nógrád megyében, amikor árokba borult a Salgótarjánból Budapestre tartó menetrend szerinti járat.
A salgótarjáni kórházba 17 embert vittek be a mentők, egyikük életveszélyes koponyasérülést szenvedett, őt egy budapesti kórházba kell továbbküldeniük.
Ketten súlyosan sérültek, egyikük combcsont- és lábszártörést, másikuk agyrázkódást szenvedett.
További 14 utast végtagsérülésekkel kezelnek, és egyelőre megfigyelésre benn tartják őket a kórházban.
A Salgótarjánból Budapestre tartó autóbusz vaddal ütközött reggel a 21-es főúton Szurdokpüspöki és Jobbágyi között, a busz az ütközés következtében árokba hajtott és felborult.
MTI
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése