2011. szeptember 5., hétfő

Kigyulladt egy ház Budapesten


     Kigyulladt egy ház a főváros II. kerületében hétfő reggel, két lakót füstmérgezés miatt kórházba szállítottak.




     A ház mosókonyhája gyulladt ki eddig ismeretlen okból. A házból a tűzoltók összesen öt embert menekítettek ki, közülük ketten füstmérgezést szenvedtek.
    A tüzet eloltották.



MTI

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése