Előzetes letartóztatásba helyezte a rendőrség azt a két férfit, aki tavasszal a lopási kárt vandál rongálással tetézve betört több székesfehérvári intézménybe - jelentette be csütörtökön sajtótájékoztatón a városi rendőrkapitány.
A nyomozás során bebizonyosodott, hogy mindkét betörést ugyanazok az emberek követték elé, sőt az is, hogy ők törtek be az Egyházmegyei Múzeumba és az Egyházmegyei Óvodába is.
Cser-Palkovics András (Fidesz), Székesfehérvár polgármestere emléklappal köszönte meg Kulcsár Zsolt és Pál Tibor rendőr zászlósok munkáját, akiknek érdemi részük volt a székesfehérvári közvéleményt felháborító bűncselekmények felderítésében.
A betörések ügyében a székesfehérvári rendőrkapitányság folytatja az eljárást.
MTI
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése